Stycznik mocy DILM-32-10-EA przekaźnik 32A 15kW przy 400VAC cewka 230V (1NO+1NC) 3-modułowy EATON
TIM SA
Stycznik mocy DILM-32-10-EA przekaźnik 32A 15kW przy 400VAC cewka 230V (1NO+1NC) 3-modułowy EATON RSS 397.27 397.27 322.98 + VAT
MPN:
189917
Ostatnio widziany:
Dane techniczne:
Producent: Eaton Symbol: DILM32-10-EA(230V50HZ,240V60HZ) Numer katalogowy: 189917 Typ produktu: Stycznik Seria: Eaton Moeller® DILM Liczba pól: 3 Rodzaj napięcia: AC (prąd zmienny) Rodzaj połączenia: zaciski śrubowe Typ cewki: cewka AC 50/60 Hz Znamionowe napięcie cewki [V]: 230 V AC (50 Hz) / 240 V AC (60 Hz) Znamionowy prąd roboczy Ith wg IEC (AC-1) [A]: 45 A Znamionowy prąd roboczy Ie wg IEC (AC-3) [A]: 32 A Znamionowa moc robocza wg IEC (AC-3) 400 V [kW]: 15 kW Napięcie znamionowe izolacji Ui (IEC/EN): 690 V Rodzaj wbudowanych zestyków pomocniczych: 1 NO Strata mocy na biegun (zależna od prądu): 2,2 W Straty mocy sprzętu (zależne od prądu): 6,6 W Statyczna strata mocy (niezależna od prądu): 2,1 W Kategoria przepięciowa : III Stopień zanieczyszczenia: 3 Temperatura otoczenia (praca): –25°C do +60°C Temperatura otoczenia (praca w obudowie): –25°C do +40°C Temperatura przechowywania: –40°C do +80°C Wymiary (S × W × G): 45 × 85 × 97 mm Masa: 0,42 kg Zgodność / certyfikaty: CE, RoHS