Stycznik modułowy ESB20-20N-04 20A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 110V AC/DC 2NO 1SBE121111R0420
TIM SA
RSS
159.10
129.35 + VAT
- MPN:
- 1SBE121111R0420
- Kod:
- Producent:
- ABB
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +7% (10.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 1sbe121111r0420
Stycznik 3-biegunowy 690V IEC / 600V UL z zaciskami śrubowymi. Przeznaczony do sterowania silnikami oraz przełączania obwodów mocy. Szeroki zakres napięć sterowania. Niezawodna konstrukcja. Zgodny z IEC 60947-4-1.