Stycznik modułowy ESB25-13N-04 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 110V AC/DC 1NO/3NC 1SAE231111R0413
TIM SA
Stycznik modułowy ESB25-13N-04 25A (AC-1/AC-7a) 9A (AC-3) 110V AC/DC 1NO/3NC 1SAE231111R0413 RSS 238.52 238.52 193.92 + VAT
MPN:
1SAE231111R0413
Kod:
Producent:
ABB
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4% (10.04.2026)