Głośnik naścienny 100V 10/5/2,5W PA WDW-330-CX10
TIM SA
RSS
492.11
400.09 + VAT
- MPN:
- WDW-330-CX10
- Kod:
- Producent:
- Monacor
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla wdw
Aktywny/pasywny pasywny Technika 100 V Moc całkowita 10 W Moc znamionowa RMS 10/5/2.5 W Pasmo przenoszenia 80-22 000 Hz Liczba przetworników 1 Skuteczność 91 dB/W/m Max SPL 101 dB Kąt promieniowania w poziomie 180° Kąt promieniowania w pionie 180° Wymiary 330 x 240 x 83 mm Szerokość 330 mm Wysokość 240 mm Głębokość 83 mm Waga 2 kg Waga brutto 2.1 kg Waga netto 2 kg