Głośnik naścienny pełnopasmowy, 100V, 3 odczepy mocy PA WDW-2000-10
TIM SA
RSS
361.87
294.20 + VAT
- MPN:
- WDW-2000-10
- Kod:
- Producent:
- Monacor
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla wdw
Technika 100V, 3 odczepy mocy · Głośnik pełnopasmowy (13cm) · Odpowiedni do emisji mowy oraz tła muzycznego · Membrana odporna na wilgoć · Drewniana obudowa z metalową maskownicą · W komplecie aluminiowy uchwyt oraz akcesoria montażowe · Odporny na uderzenia piłką zgodnie z DIN 18 032, part 3 Aktywny/pasywny pasywny Technika 100 V Moc całkowita 10 W Pasmo przenoszenia 80-19 000 Hz Liczba przetworników 1 Skuteczność 93 dB/W/m Max SPL 103 dB Kąt promieniowania w poziomie 180° Kąt promieniowania w pionie 180° Szerokość 265 mm Wysokość 165 mm Głębokość 88 mm Waga 1.8 kg Waga brutto 1.7 kg Waga netto 1.6 kg