2T10A4-2405D1.5UP
TME
RSS 14.86 14.86 12.08 + VAT
MPN:
2T10A4_2405D1.5UP
Kod:
2T10A4-2405D1.5UP
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
15.03
Ilość [ x szt]: 10+ 19+ 38+
Przetwornica: DC/DC; 2W; Uwej: 24V; Uwyj: 5VDC; Uwyj2: -5VDC; SMT10