SS-12D10-G100
Wekton
RSS
2.34
x 50
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- Kod:
- SS-12D10-G100
- Minimalne zamówienie:
- 50 szt.
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 150+ | 300+ |
|---|---|---|
Przełącznik suwakowy SPDT 5A 28VDC ON-ON H=10mm THT 4,8