SS-12D10-G100
Wekton
SS-12D10-G100 RSS 2.34 2.34 x 50
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SS-12D10-G100
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 150+ 300+
Przełącznik suwakowy SPDT 5A 28VDC ON-ON H=10mm THT 4,8