ERA8PPB1004V
TME
RSS 7.22 7.22 x 5000
MPN:
ERA8PPB1004V
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.34% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
7.24
Ilość [ x szt]: 10000+
Rezystor: thin film; SMD; 1206; 1MΩ; 250mW; ±0,1%; ERA8PPB; 15ppm/°C