Przekaźnik elektromagnetyczny, SPDT, Cewka: 230VAC, 16A, HR30 HR301CA230
TIM SA
Przekaźnik elektromagnetyczny, SPDT, Cewka: 230VAC, 16A, HR30 HR301CA230 RSS 72.64 72.64 59.06 + VAT
MPN:
HR301CA230
Kod:
Producent:
LOVATO ELECTRIC
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Producent: LOVATO ELECTRIC Typ przekaźnika: elektromagnetyczny Wersja przekaźnika: miniaturowy Konfiguracja styków: SPDT Napięcie cewki nominalne: 230VAC Maksymalne napięcie przełączane: 220VDC, 250VAC Obciążalność styków AC | DC: 16A/250VAC | 12A/30VDC Maksymalny prąd styków: 16A Pobór mocy przez cewkę: 0,9VA Rezystancja styków: 100mΩ Seria producenta: HR30 Materiał styku: AgSnO2 Montaż: podstawka Temperatura pracy: -40...85°C