Przełącznik wandaloodporny Poz: 2 SPST-NO 0,05A/24VDC IP66 MPI002/TERM/BL/24
TIM SA
Przełącznik wandaloodporny Poz: 2 SPST-NO 0,05A/24VDC IP66 MPI002/TERM/BL/24 RSS 228.58 228.58 185.84 + VAT
MPN:
MPI002/TERM/BL/24
Kod:
Producent:
BULGIN
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.17% (06.02.2026)
Poprzednia cena:
236.06
Producent: BULGIN Ilość stabilnych ustawień operacyjnych: 1 Pełna liczba stanów przełączeniowych: 2 Klasa IP: IP66 Barwa obudowy: srebrny Barwa obudowy: niebieski Schemat połączeń stykowych: SPST-NO Kształt przycisku: płaski Materiał wykonania korpusu: stal nierdzewna Wartość napięcia modułu podświetlenia: 2V DC Dopuszczalny prąd obciążenia DC dla obwodu rezystancyjnego: 50mA / 24V DC Moduł optyczny podświetlający: LED,pierścieniowe Powłoka kontaktowa: złocony Maksymalna dopuszczalna rezystancja styku: 100mΩ Seria producenta: MPI Wymagana siła aktywacji: 12N Tryb zmiany położenia przełącznika: OFF-(ON) Zakres temperatury pracy: -30...70°C Liczba cykli pracy przy zasilaniu: 35000 cykli Liczba cykli pracy przy zasilaniu: 750000 cykli Klasyfikacja konstrukcyjna przełącznika: wandaloodporny Wymiary otworu montażowego: Ø19mm Wymiary zewnętrzne: Ø25,7x31,5mm Wyprowadzenia: zaciski śrubowe