Zasilacz do oświetlenia LED 12V 8,33A 100W IP67 wodoodporny ESPE | LPF-10012
zasilacze online.pl
Zasilacz do oświetlenia LED 12V 8,33A 100W IP67 wodoodporny ESPE | LPF-10012 RSS 98.99 98.99 80.48 + VAT
MPN:
LPF-10012
Kod:
mpn:LPF-10012
Producent:
ESPE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
ZASTOSOWANIE:
* zakres napięcia wejściowego: 220-240VAC * zakres częstotliwości sieciowego napięcia zasilającego: 50Hz * maksymalna wartość prądu rozruchowego: 50A * maksymalny dopuszczalny pobór prądu: 0,7A parametry wyjściowe:
* typ regulacji: CV - stałe napięcie wyjściowe * znamionowe napięcie wyjściowe: 12V * znamionowa moc wyjściowa: 100W * znamionowy prąd obciążenia: 8,33A * sprawność konwersji energii: 87% * maksymalny czas startu: do 500ms zabezpieczenia:
* wejście: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) * wyjście: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP): OCP (115-145%) SCP, OVP (16V) * automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu * zabezpieczenie termiczne bezpieczeństwo i wymagania prawne:
* gwarantowana wytrzymałość napięciowa izolacji: 3 kVAC (we. do wyj.) * minimalna rezystancja izolacji: >100 MΩ * Zgodność z normami w zakresie bezpieczeństwa: EN61347-1, EN61347-2-13 EN60598-1, EN60598-2-6 * zgodność z normami w zakresie EMC (emisja): EN55015 * zgodność z normami w zakresie EMC (harmoniczne): EN61000-3-2, -3-3, Klasa C * zgodność z normami w zakresie EMC (odporność): EN61547 EN61000-4-2, -4-5, Klasa C * CE, UKCA, RoHS