LC2D12BL
Wekton
LC2D12BL RSS 1133.67 1133.67 921.68 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LC2D12BL
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (23.03.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Stycznik nawrotny 3xNO 12A 690V (1xNO 1xNC) Cewka 24VDC