ABM13W-32.0000MHZ-8-D1X-T5
Digi-Key
  • Sklep zagraniczny
MPN:
ABM13W-32.0000MHZ-8-D1X-T5
Kod:
ABM13W-32.0000MHZ-8-D1X-T5-ND
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
32 MHz ±10ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead