1S7B3-1505D3UP
TME
RSS 9.90 9.90 8.05 + VAT
MPN:
1S7B3_1505D3UP
Kod:
1S7B3-1505D3UP
Zmiana ceny:
-3.98% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
10.31
Ilość [ x szt]: 13+ 26+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 15V; Uwyj: 5VDC; Uwyj2: -5VDC; SIP7