ABLS-16.000MHZ-20-B-4-Y-T
Digi-Key
  • Sklep zagraniczny
MPN:
ABLS-16.000MHZ-20-B-4-Y-T
Kod:
535-15008-2-ND
Waluta:
dolar amerykański
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 10+ 25+ 50+ 100+ 250+ 500+
16 MHz ±30ppm Crystal 20pF 40 Ohms HC-49/US