TR IHW50N65R5XKSA1/H50ER5;INFINEON; Tranz. IGBT;TO247-3;50A;650V;141W;
Podzespoły Elektroniczne
TR IHW50N65R5XKSA1/H50ER5;INFINEON; Tranz. IGBT;TO247-3;50A;650V;141W; RSS 25.01 25.01 20.33 + VAT