GSR-03454415
TME
RSS 735.15 735.15 597.68 + VAT
MPN:
Kod:
GSR-03454415
Producent:
GSR GUSTAV STURSBERG GMBH
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.02% (27.04.2026)
Poprzednia cena:
734.97
Ilość [ x szt]: 3+ 5+
Wiertło; do metalu; Ø: 41,5mm; L: 354mm; Dł.części roboczej: 205mm