GSR-03454405
TME
RSS 717.08 717.08 582.99 + VAT
MPN:
Kod:
GSR-03454405
Producent:
GSR GUSTAV STURSBERG GMBH
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.98% (15.04.2026)
Poprzednia cena:
724.20
Ilość [ x szt]: 3+ 5+
Wiertło; do metalu; Ø: 40,5mm; L: 354mm; Dł.części roboczej: 205mm