SJK-6K8-76.80K-12.5-20-25-B - Rezonatory
Maritex
SJK-6K8-76.80K-12.5-20-25-B - Rezonatory RSS 0.96 0.96 0.78 + VAT
MPN:
SJK-6K8-76.80K-12.5-20-25-B
Kod:
e84fe2
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 2000+
Rezonator kwarcowy SMD; 76.8kHz; 20ppm; 12.5pF