108CKS016M-KNO-0
TME
RSS 1.31 1.31 x 269
MPN:
108CKS016M
Kod:
108CKS016M-KNO-0
Minimalne zamówienie:
269 szt.
Producent:
Knowles Corporation
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.76% (22.04.2026)
Poprzednia cena:
1.30
Ilość [ x szt]: 4000+
Kondensator: elektrolityczny; THT; 1mF; 16VDC; 16x10mm; Raster: 5mm