L100J100E
TME
L100J100E RSS 76.69 76.69 x 10
MPN:
L100J100E
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
OHMITE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.74% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
76.13
Ilość [ x szt]: 50+ 100+ 250+ 500+
Rezystor: mocy; 100Ω; 100W; ±5%; -55÷350°C; 260ppm/°C; 19,1x165mm