Dławik: drutowy; SMD; 33uH; 3,9A; R: 53mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C FERROCORE DE1207-33 cena netto
RCS Elektronik
Dławik: drutowy; SMD; 33uH; 3,9A; R: 53mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷85°C FERROCORE DE1207-33 cena netto RSS 1.30 1.30 1.06 + VAT