MEAN WELL HEP-1000-24W Konwerter AC/DC HEP-1000-24W, 1008 W, 24 V, 42 A, 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
1722.76 + VAT
- MPN:
- HEP-1000-24W
- Kod:
- Producent:
- MEAN WELL
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla ul62368
HEP-1000 to zasilacz AC/DC o mocy 1000 W i ładowarka akumulatorów, która wyróżnia się doskonałą zdolnością do pracy w środowiskach o dużej wilgotności, zapyleniu, zawartości oleju i wibracji. Cała seria jest umieszczona w obudowie aluminiowej i całkowicie pokryta silikonem przewodzącym ciepło. Cała seria charakteryzuje się napięciem wejściowym AC wynoszącym 90–305 V AC i napięciem wyjściowym DC wynoszącym 24 V, 48 V i 100 V. Oprócz wysokiej sprawności sięgającej 96%, cała seria działa w zakresie temperatur od -40°C do 70°C przy konwekcji powietrza, bez wentylatora. HEP-1000 posiada pełne funkcje ochrony i 10G antywibracyjne zdolności; jest zgodny z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa, takimi jak TUV EN62368-1 UL62368-1, a jego konstrukcja spełnia wymagania norm EN61558-1 i EN60335-1. Seria HEP-1000 to wydajne rozwiązanie zasilania dla różnych zastosowań przemysłowych w zakresie zasilania i ładowania.