MEAN WELL XDR-960E-36 Zasilacz na szynę DIN 36 V 26.6 A 957.6 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL XDR-960E-36 Zasilacz na szynę DIN 36 V 26.6 A 957.6 W Content 1 szt. RSS 1109.00 1109.00 901.63 + VAT