MEAN WELL XDR-75E-48 Zasilacz na szynę DIN 48 V 1.6 A 76.8 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL XDR-75E-48 Zasilacz na szynę DIN 48 V 1.6 A 76.8 W Content 1 szt. RSS 119.00 119.00 96.75 + VAT