TracoPower THD 10-4812WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 12 V/DC 833 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt.
Conrad Electronic
TracoPower THD 10-4812WIN Przetwornica DC/DC, do PCB 48 V/DC 12 V/DC 833 mA 10 W Ilość wyjść: 1 x Content 1 szt. RSS 169.00 169.00 137.40 + VAT
MPN:
THD 10-4812WIN
Ostatnio widziany:
Zakres wejścia 4:1, odporny na zwarcia, izolacja wejścia/wyjścia 1500 V/DC, filtr wejściowy EN 55022, klasa A, wyprowadzenie pinów zgodne ze standardem przemysłowym, nowy projekt zoptymalizowany pod względem kosztów.