GCM188R91H473MA37V
TME
GCM188R91H473MA37V RSS 0.06 0.06 x 30000
MPN:
GCM188R91H473MA37V
Minimalne zamówienie:
30 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.75% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 47nF; 50V; X8R; ±20%; SMD; 0603; 330mm