RWM084547R0JB25E-0
TME
RSS 46.41 46.41 x 50
MPN:
RWM084547R0JB25E1
Kod:
RWM084547R0JB25E-0
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (25.03.2026)
Poprzednia cena:
41.78
Rezystor: drutowy; 47Ω; 11W; ±5%; 0,8mm; 9,4x45,8mm; -55÷200°C