Wyłącznik nadprądowy 2P K 13A 10kA 500VDC FAZ-K13/2-DC EP-505595
TIM SA
Wyłącznik nadprądowy 2P K 13A 10kA 500VDC FAZ-K13/2-DC EP-505595 RSS 179.78 179.78 146.16 + VAT
MPN:
EP-505595
Kod:
Producent:
EATON
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Wyłącznik nadprądowy FAZ jest urządzeniem ochronnym wyposażonym w wyzwalacz termiczny i elektromagnetyczny oraz dostępnym w wersjach 1, 2, 3, 4, 1+N i 3+N biegunowych. FAZ jest dostępny z prądami znamionowymi od 0,16 A do 63 A. W zależności od typu urządzenia, zdolność łączeniowa wynosi 15 kA lub 10 kA zgodnie z normą IEC/EN 60947-2, 10 kA zgodnie z normą IEC 60898-1 oraz 10 kA lub 5 kA zgodnie ze standardem UL 1077.