Przełącznik obrotowy Poz: 3 DP4T 0,5A220VAC 1A24VDC 50m LAS1-AGQ-22X/31/G/12V/S
TIM SA
RSS
80.81
65.70 + VAT
- MPN:
- LAS1-AGQ-22X/31/G/12V/S
- ONPOW
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
Sugerowane produkty dla 1a24vdc
Producent: ONPOW Liczba pozycji stabilnych: 3 Łączna liczba pozycji: 3 Stopień ochrony: IP40 Barwa obudowy: srebrny Barwa podświetlenia: zielony Układ styków: DP4T Forma: zaokrąglony Forma pierścienia: zaokrąglony Tworzywo obudowy: stal nierdzewna Tworzywo styku: stop srebra Napięcie zasilania podświetlenia: 12V Napięcie testowe: 1,5kV Prąd styków AC przy obciążeniu rezystancyjnym: 0,5A / 220V AC Prąd styków DC przy obciążeniu rezystancyjnym: 1A / 24V DC Oświetlenie: LED Maksymalna rezystancja styku: 50mΩ Wymagana siła nacisku: 4N Tryb pracy (pozycja w nawiasie oznacza pozycję chwilową): OFF-ON-ON - tor 1,ON-ON-OFF - tor 2 Zakres temperatur roboczych: -20...55°C Żywotność elektryczna: 50000 cykli Żywotność mechaniczna: 1000000 cykli Rodzaj przełącznika: obrotowy Wymiary otworu instalacyjnego: Ø19mm Sposób podłączenia: do lutowania