CRT10J7E3834
TME
CRT10J7E3834 RSS 0.02 0.02 x 30000
MPN:
CRT10J7E3834
Minimalne zamówienie:
30 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.31% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.02
Rezystor: thick film; 1210; 3,83MΩ; 500mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A