SPA01W8-12
TME
RSS 32.67 32.67 26.56 + VAT
MPN:
SPA01W8-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.15% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
33.05
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 1W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 0÷83mA