SCWN06W8-12
TME
RSS 42.45 42.45 34.51 + VAT
MPN:
SCWN06W8-12
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
42.93
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 6W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 500mA