DCWN03W8-15
TME
RSS 38.01 38.01 30.90 + VAT
MPN:
DCWN03W8-15
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.23% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
37.55
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 3W; Uwej: 9÷75VDC; Uwyj: 15VDC; Uwyj2: -15VDC