TXO150-156-J
TME
RSS 255.69 255.69 207.88 + VAT
MPN:
TXO 150-156-J
Kod:
TXO150-156-J
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
258.61
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 150W; Uwyj: 56V; 2,68A; OUT: 1; TXO 150