TXO150-136-J
TME
RSS 255.69 255.69 207.88 + VAT
MPN:
TXO 150-136-J
Kod:
TXO150-136-J
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
258.61
Zasilacz: impulsowy; AC/DC; 150W; Uwyj: 36V; 4,18A; OUT: 1; TXO 150