JNRH1207-120M-A
TME
RSS 0.97 0.97 x 500
MPN:
JNRH1207-120M-A
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
JANTEK
Zmiana ceny:
-0.38% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.98
Dławik: drutowy; SMD; 12uH; Ipracy: 6,1A; R: 40mΩ; ±20%; Isat: 7A