CRT0AJ7E3834
TME
CRT0AJ7E3834 RSS 0.03 0.03 x 32000
MPN:
CRT0AJ7E3834
Minimalne zamówienie:
32 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.3% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.03
Rezystor: thick film; 2010; 3,83MΩ; 750mW; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A