CRT12J7E3834
TME
CRT12J7E3834 RSS 0.05 0.05 x 32000
MPN:
CRT12J7E3834
Minimalne zamówienie:
32 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.4% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.05
Rezystor: thick film; 2512; 3,83MΩ; 1W; ±5%; CRT; -55÷155°C; 2A