CRT05F7E3834
TME
CRT05F7E3834 RSS 0.00 0.00 x 50000
MPN:
CRT05F7E3834
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Zmiana ceny:
-1.2% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; 0805; 3,83MΩ; 125mW; ±1%; CRT; -55÷155°C; 2A