FTPC30V24-FP2
TME
FTPC30V24-FP2 RSS 46.08 46.08 37.46 + VAT
MPN:
FTPC30V24-FP2
Producent:
POS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.97% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
46.53
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; LED; 30W; 24VDC; 0÷1,25A; 198÷264VAC; IP44