MEAN WELL XDR-480E-12 Zasilacz na szynę DIN 12 V 30 A 360 W Content 1 szt.
Conrad Electronic
MEAN WELL XDR-480E-12 Zasilacz na szynę DIN 12 V 30 A 360 W Content 1 szt. RSS 459.00 459.00 373.17 + VAT