Zasilacz impulsowy otwarty 100W 127...370VDC 90...264VAC OUT 1 EPP-100-24
TIM SA
Zasilacz impulsowy otwarty 100W 127...370VDC 90...264VAC OUT 1 EPP-100-24 RSS 185.96 185.96 151.19 + VAT
MPN:
EPP-100-24
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Rodzaj zasilacza: otwarty Moc: 0,1kW Liczba wyjść: 1 Zakres napięć wyjściowych: 23,52...25,2V DC Napięcie wyjściowe: 24V DC Pobór mocy bez obciążenia: Podłączenie elektryczne: wtyk raster 3,96mm Prąd maksymalny: 4,2A Prąd wyjściowy: 3,2A Zakres temperatury pracy: -30...70°C Wymiary zewnętrzne: 101,6x50,8x29mm Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP, przeciwprzepięciowe OVP, przeciwzwarciowe SCP, przegrzanie OTP Sprawność: 92% Seria producenta: EPP-100 Funkcje dodatkowe: PFC aktywne