Szlifierka kątowa 125mm 1400W AG125QVS STALCO PERFECT S-98202
TIM SA
Szlifierka kątowa 125mm 1400W AG125QVS STALCO PERFECT S-98202 RSS 473.33 473.33 384.82 + VAT
MPN:
S-98202
Kod:
Producent:
STALCO
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-23% (22.04.2026)