PBM-01/24V
Wekton
PBM-01/24V RSS 88.68 88.68 72.10 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
PBM-01/24V
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Przekaźnik bistabilny DIN SPST-NO 16A 250V Cewka 24V