frez kątowy PFERD TOOLS SCM-UC6-M060S-M57HA AL40 23000174, 57 mm , 1 szt.
Conrad Electronic
frez kątowy PFERD TOOLS SCM-UC6-M060S-M57HA AL40 23000174, 57 mm , 1 szt. RSS 149.00 149.00 121.14 + VAT
MPN:
Kod:
Producent:
PFERD TOOLS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Dane techniczne:
- Kształt trzonka: HA (DIN6535)
- Konstrukcja: ostra pod kątem 90°
- Konstrukcja narożnika: Konstrukcja z ostrymi narożnikami
- Kąt spirali: 45°
- Powłoka: TiAlN
- Materiał tnący: AL40
- Wewnętrzne doprowadzenie chłodziwa: nie
- Kierunek podawania: x,y
- Średnica cięcia DC: 6 mm
- Średnica trzonka DCON: 6 mm
- Maksymalna głębokość cięcia APMX: 13 mm
- Długość całkowita LF: 57 mm