Frez z węglika spiekanego PFERD TOOLS SCM-HCD5M-M250R10-L150HB TI40 23000963, 150 mm , 1 szt.
Conrad Electronic
Frez z węglika spiekanego PFERD TOOLS SCM-HCD5M-M250R10-L150HB TI40 23000963, 150 mm , 1 szt. RSS 2139.00 2139.00 1739.02 + VAT
Dane techniczne:
- Kształt trzonka: HB (DIN6535)
- Konstrukcja: 90° z promieniem i dzielnikiem wiórów
- Projekt narożnika: Promień projektu narożnika
- Kąt spirali: 38°
- Kierunek podawania: x,y,(z)
- Średnica cięcia DC: 25 mm
- Średnica wału DCON: 25 mm
- Maksymalna głębokość cięcia APMX: 78 mm
- Długość całkowita LF: 150 mm
- Długość użytkowa: 88 mm
- Średnica szyjki DN: 24,5 mm
- Promień narożnika RE: 1 mm