Frez z węglika spiekanego PFERD TOOLS SCM-HC4M-M060R10-M57HB TI40 23000928, 57 mm , 1 szt.
Conrad Electronic
Frez z węglika spiekanego PFERD TOOLS SCM-HC4M-M060R10-M57HB TI40 23000928, 57 mm , 1 szt. RSS 189.00 189.00 153.66 + VAT
Dane techniczne:
- Kształt trzonka: HB (DIN6535)
- Konstrukcja: 90° z promieniem
- Projekt narożnika: Promień projektu narożnika
- Kąt spirali: 38°/40°
- Kierunek podawania: x,y,z
- Średnica cięcia DC: 6 mm
- Średnica trzonka DCON: 6 mm
- Maksymalna głębokość cięcia APMX: 13 mm
- Długość całkowita LF: 57 mm
- Długość użytkowa LU: 20 mm
- Średnica szyjki DN: 5,7 mm
- Promień narożnika RE: 1 mm