CN50B110-48
TME
RSS 601.90 601.90 x 20
MPN:
CN50B110-48
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
TDK-Lambda
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.6% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
605.50
Przetwornica: DC/DC; 52,8W; Uwej: 43÷160VDC; Uwyj: 48VDC; Iwyj: 1,1A